DATÜB Gençlik Kolları, Karabük'teki Ahıskalı öğrencilerle bir araya geldi

DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Temsilcisi İskender Ziyaoğlu ve DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Nizam, 15 Mart 2020 tarihinde Karabük Üniversitesi’ndeokuyan Ahıskalı öğrencilerle görüştü.

DATÜB Gençlik Kolları, görüşmede faaliyetleri hakkında bilgi vererek öğrencilerin de aktif olabileceği projelere değindi. Öğrenciler tarafından sunulan proje ve fikirlere açık olduklarını beyan ettiler.

Öğrencilerin eğitim durumlarıyla ilgili bilgi alındı. Vatandaşlık başvuruları ve süreci üzerine konuşuldu. Yaşadıkları sorunlara yönelik çözüm önerilerinde bulunuldu. DATÜB Gençlik Kolları'na her zaman, her konuda ulaşabilecekleri vurgulandı.

Görüşmeye Karabük Ahıskalı Öğrenciler Temsilcisi Cemil Zalimkhanov, misafir olarak Bartın Ahıskalı Öğrenciler Temsilcisi Ramazan Süleymanov ve Karabük’te eğitim gören Ahıskalı öğrenciler katıldı.

Değerli zamanlarından ayırıp katılım gösteren bütün öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür eder, eğitim alanında atacakları her adımda başarılar dileriz.

Gelecek için güçlü gençlik!