DATÜB Gençlik Kolları, Kastamonu'daki Ahıskalı öğrencilerle bir araya geldi

DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Temsilcisi İskender Ziyaoğlu ve DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Nizam, 15 Mart 2020 tarihinde Kastamonu Üniversitesi’nde okuyan Ahıskalı öğrencilerle görüştü.

DATÜB Gençlik Kolları, görüşmede faaliyetleri hakkında bilgi vererek öğrencilerin de aktif olabileceği projelere değindi. Öğrenciler tarafından sunulan proje ve fikirlere açık olduklarını beyan ettiler.

Öğrencilerin eğitim durumlarıyla ilgili bilgi alındı. Üniversite harçlarıyla ilgili konuşuldu.  Yaşadıkları sorunlara yönelik çözüm önerilerinde bulunuldu. DATÜB Gençlik Kolları'na her zaman, her konuda ulaşabilecekleri vurgulandı.

Görüşmeye Kastamonu Ahıskalı Öğrenciler Temsilcisi Murat Mugdatov, misafir olarak Bartın Ahıskalı Öğrenciler Temsilcisi Ramazan Süleymanov ve Kastamonu’da eğitim gören Ahıskalı öğrencilerimiz katıldı.

Değerli zamanlarını ayırıp katılan bütün öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür eder, eğitim alanında atacakları her adımda başarılar dileriz.

Gelecek için güçlü gençlik!