DATÜB Gençlik Kolları, Bartın'daki Ahıskalı öğrencilerle bir araya geldi

DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Temsilcisi İskender Ziyaoğlu ve DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Nizam, 14 Mart 2020 tarihinde Bartın Üniversitesi’nde okuyan Ahıskalı öğrencilerle görüştü.

DATÜB Gençlik Kolları, görüşmede faaliyetleri hakkında bilgi vererek öğrencilerin de aktif olabileceği projelere değindi. Öğrenciler tarafından sunulan proje ve fikirlere açık olduklarını beyan ettiler.

Öğrencilerin eğitim durumlarıyla ilgili bilgi alındı. Yaşadıkları sorunlara yönelik çözüm önerilerinde bulunuldu. DATÜB Gençlik Kolları'na her zaman, her konuda ulaşabilecekleri vurgulandı.

Ayrıca Bartın Üniversitesi'nde eğitim alan, Türkiye milli takım güreşçisi Ahıskalı Şamil Tahir de görüşmeye katıldı. Şamil Tahir’e DATÜB Gençlik Kolları spor salonları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. DGK spor salonlarında eğitim alan genç, başarılı ve dinamik sporculara misafir hoca olarak tecrübelerini aktarması konusu konuşuldu.

Değerli zamanlarından ayırıp görüşmeye katılan Bartın Temsilcisi Ramazan Süleymanov ve Bartın’da eğitim gören bütün öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür eder, eğitim alanında atacakları her adımda başarılar dileriz.

Gelecek için güçlü gençlik!