İskender Ziyaoğlu

Özgeçmiş

İskender Ziyaoğlu, 24 Nisan 1993 tarihinde Azerbaycan’ın Sabirabad şehrinde doğdu. 

2010-2015 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitim alan Ziyaoğlu, 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) bölümüne geçiş yaparak 2018 yılında lisans eğitimini tamamladı.

POMA Madencilik'te müdür yardımcısı olan İskender Ziyaoğlu, DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Üyesidir.

tgg24 Nisan 1993 yılında Azerbaycan’ın Sabirabad şehrinde dünyaya gelen İskender Mammadov, 2010-2015 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitimine devam ederken 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) bölümüne geçiş yaparak 2018 yılında lisans eğitimini tamamladı. Üniversite eğitiminden sonra Mammadov özel bir firmada iş hayatına başlamıştır.
POMA Madencilik Müdür yardımcısı olan İskender Mammadov, DATÜB Gençlik Kolları Kurucu ve Yönetim kurulu üyesidir.POMA Madencilik Müdür yardımcısı olan İskender Mammadov, DATÜB Gençlik Kolları Kurucu ve Yönetim kurulu üyesidir.