DATÜB Gençlik Kolları 1 yaşında!

DATÜB Gençlik Kolları, DATÜB Yönetim Kurulu tarafından 8 Nisan 2017 tarihinde kuruldu.

Bugün, tam da kurulduğumuz günde DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirerek geride bıraktığımız yıl içerisinde neler yaptık, neleri hedefledik, nelere adım attık, nelerde başarılı olduk, hangi konularda istediğimiz oranda aktif olamadık gibi soruları masaya yatırdık.

Kurulduğumuz günden beri kimi zaman eleştirildik, kimi zaman taktir gördük, ancak hiçbir zaman duruşumuzu bozmadan yolumuza devam ettik.

Daha yeni kurulmuş bir ekip olabiliriz ancak biz temiz niyetli bir şekilde gençlerimize, milletimize, davamıza gönül verdik. En büyük motivasyonumuz öncelikle büyüklerimiz tarafından verilen yetki ve güven, milletimize inancımız, kendimize ve bizi destekleyen kurumumuza olan sadakatimizdi.

Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahçup etmesin, Allah utandırmasın. Bir iken binler olalım, bir olalım, birlik olalım. DATÜB Gençlik Kolları’na güvenen, seven, eleştiren, sevmeyen herkese teşekkür ederiz.

Teşekkürleriniz ve inancınız bizlerin en büyük motivasyonu oldu, yapıcı eleştiriler ise çözüm odaklı ilerlememizi sağladı. Unutmayalım ki gelecek biz gençlere emanet, bizlerden uzakta ve yakında olan temsilcilerimiz, sporcularımız, mezunlarımız, akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz ile hep birlikte daha nice senelere!