DATÜB Gençlik Kolları Erzincanlılarla buluştu

DATÜB Gençlik Kolları heyeti Erzincan Üzümlü’de yaşayan halkımız ile buluştu.

28 Ocak Pazar günü yapılan görüşmeye DATÜB Gençlik Kolları Başkanı İsmihan Kassanov, DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Nergis Doğru, DATÜB Gençlik Kolları Spor Komisyonu Başkanı Aziz Hacı, DATÜB Erzincan Temsilcisi Vahit Mirza ve tüm köylerden gelen halkımız katılım gösterdi.

Bütün sorunların, çözüm önerilerinin konuşulup tartışıldığı ve yoğun katılımın sağlandığı toplantıda, tüm köylerin “Köyün Yüzleri” adı verilen heyetleri belirlendi ve her ayın sonunda toplantı yapılıp durum değerlendirmelerin ardından sorunlara çözüm aranması kararı verildi.

“Köyün Yüzleri” heyeti projesinin hayata geçmesiyle birlikte görev süresi sona eren, DATÜB Gençlik Kolları Erzincan Eski Temsilcisi Ravil Muradov’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.

DATÜB Gençlik Kolları olarak halkımıza sunmuş olduğumuz “Köyün Yüzleri” projemizin üyeleri tarafından; “Bu yeni oluşum tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah ilerleyen dönemlerde tüm sıkıntılarımızı, DATÜB çatısı altında birlik ve beraberlik içerisinde çözüme kavuşturacağız” mesajı verildi.