Erzincan'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları

DATÜB Gençlik Kolları, Erzincan Üzümlü'deki gençlerimiz ile 28 Ekim Cumartesi günü düzenlenen futbol müsabakaları ile bir araya geldi. Ertesi gün, Cumhuriyetimizin 94. yılının kutlandığı pazar günü, Erzincan Üzümlü'de düzenlenen törene katıldı. 

Aynı günün akşamında gençlerimiz için bir yemek düzenlendi. DATÜB Erzincan temsilcisi Vahid Mirzayev ve 100 gencimizin katılım gösterdiği gecede keyifli anlar yaşandı.

ÜZÜMLÜ'DE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

DATÜB Gençlik Kolları, Cumhuriyetimizin 94. yılının kutlandığı pazar günü, Erzincan Üzümlü'de düzenlenen törene katıldı. Törenin ardından Ahıskalı kardeşlerimizle bir toplantı gerçekleştiren heyet, son günlerde yaşanan olaylarla ilgili bilgiler aldı ve ilerleyen dönemlerde birlikte neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu.

ERZİNCAN TEMSİLCİLİĞİ

DATÜB Gençlik Kolları Erzincan Temsilciliğine Ravil Muradov getirildi. Erzincan bölgesinde yaşayan Ahıskalı kardeşlerimizin sorunları ve istekleri doğrultusunda, Ravil Muradov ile beraber hizmet verecek olmaktan mutluluk duyuyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.