DATÜB Gençlik Kolları, Alptuğ Öner'le bir araya geldi

DATÜB Gençlik Kolları ile profesyonel milli Boksörümüz Alptuğ Öner, Ahıskalı gençlerimizin spor alanlarındaki faaliyetlerini arttırmak, spor adına neler yapılabileceğini masaya yatırmak adına Bursa’da bir araya geldi.

Değerli hocalarımızdan, Pankration dalında Master of Sport ünvanı sahibi, aynı zamanda Grappling, Pankration ve MMA spor dallarında Rusya şampiyonu, 2017 yılında profesyoneller arasında 71 kiloda dünya üçüncüsü olan Nariman Dursunov ve 2005 ve 2006 yılı Güreş Dünya Şampiyonu, 2007 yılı Avrupa üçüncüsü, şu anda ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Genel Menajerliği görevini yürüten Refik Ayvazoğlu ile görüşme gerçekleşti.

Nariman Dursunov’un hocalık yaptığı spor salonunu gezen Gençlik Kolları heyeti ve Alptuğ Öner, spor yapan gençlerimize destek olmak adına, 1 adet kum torbası ve 4 adet atlama ipi hediye ettiler.

Bursa’da bulunan Ahıskalı gençler ve spor hocalarımız ile iftar yemeğinde buluşan DATÜB Gençlik Kolları yetkilileri; sosyal ve kültürel alanlardaki hedeflerin aynı oranda sporda da geçerli olduğunu, Ahıskalı gençlerin spor dallarında büyük başarılara imza atmaları için ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.