DATÜB Gençlik Kolları Trabzon'da

DATÜB Gençlik Kolları Trabzon'da Ahısklı gençlerle bir araya geldi. Tanıtım toplantılarına devam eden DATÜB Gençlik Kolları'nın hafta sonu adresi Trabzon’du.

DATÜB Gençlik Kolları Temsilcileri, iftar yemeğinde gençlere kuruluş amaçlarını ve yaptıkları faaliyetleri anlattılar. Trabzon'daki gençlerin fikirlerini dinleyen heyet, yeni fikirlere açık olduklarını, buradaki gençler ile gelecekte yapılacak projelerde çalışmaktan keyif alacaklarını belirttiler.

Katılımcılar iftar yemeğinin ardından DATÜB Gençlik Kolları heyetine sorular yönelttiler. DATÜB Gençlik Kollarının yapmayı hedeflediği projeler hakkında sorular soran gençler, “uzun dönem ikamet izni” ile ilgili bilgi aldılar.

KARADENİZ ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER DERNEĞİNE ZİYARET

DATÜB Gençlik Kolları Heyeti ve Zeynali Sultanov, 10 Haziran'da Trabzon'daki Karadeniz Uluslararası Öğrenciler Derneği Başkanı Umut Özçelik’i makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Özçelik yaptığı konuşmasında, “Trabzon'da Ahıskalı Gençler için sosyal ve kültürel faaliyetler başta olmak üzere bütün konularda ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını belirtti" dedi.