Ahıska'da tekvando hocası ve sporcularla görüşüldü

Ahıskalı Tekvandocu Kamal ve Emre Khahutadze kardeşler, uluslararası tekvando müsabakalarında Gürcistan ve DGK Spor Kulübü’nü temsil etmek için DATÜB Gençlik Kolları ile görüştü.

Ahıskalı Tekvandocu Kamal ve Emre Khahutadze kardeşler, 17-18 Kasım 2018 tarihinde Gürcistan'ın başkenti Tiflis şehrinde, Tiflis Tekvando Federasyonu'nun düzenlediği ve 15 ESG ülkesinin katıldığı uluslararası müsabakalara katıldı. Müsabakada Kamal Khahutadze, üçüncü oldu.

Sporcularımızın aynı zamanda hocası ve babası olan Enver Khahutadze, tekvando ve sanguçi spor dalları üzerine usta bir antrenör. 

DATÜB Yönetim Kurulu Üyesi Gürcistan Temsilcisi ve Genel Başkan Yardımcısı İsmail Ahmedov ve DATÜB Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi İskender Mammadov, sporcularımızı ve antrenörlerini ziyaret ederek daha verimli çalışmaları için spor salonu hakkında fikir alışverişinde bulundular. 

DATÜB Gençlik Kolları olarak her zaman sporun ve sporcularımızın yanında olduğumuzu belirterek 2020 yılında Japonya'da gerçekleşecek olan Tekvando Olimpiyatları’na katılacak olan sporcularımızı destekliyoruz.