DATÜB Akdeniz Temsilciliği, 23 Nisan'da Ahıska Yetenekleri yarışma programı düzenledi

DATÜB Türkiye Akdeniz Temsilciliği olarak 23 Nisan Salı günü düzenlediğimiz “Birinci Ahıska Yetenekleri" yarışma programı, değerli Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz'ın katılımıyla Antalya Kapalı Pazar'da gerçekleşti.

İmranbeg Emin ve kardeşi İlimbeg Emin gösterdikleri performansla birinci oldular, tebrik ederiz ve başarılarının devamını dileriz.

Pelin Abdullayeva kardeşimiz yaptığı güzel jimnastik gösterisiyle ikinci oldu, umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Ve en küçük yarışmacımız olan Meryem Aliyeva, yaptığı güzel resimlerle üçüncü olmaya hak kazanmıştır. Güneş hep önünde yolunu aydınlatsın. Tüm yaptığın işlerinde çok çok başarılı olmanı dileriz.

Milletimizi bir arada buluşturan ve bu anlamlı programın gerçekleşmesi için emek veren başta DATÜB Türkiye Akdeniz Temsilciliği Başkanı İsmail Mamet, DATÜB Akdeniz bölgesi Kadın Kolları Başkanı Hanife Asker, DATÜB Akdeniz folklor ekibi öğretmeni ve akdeniz.datub sosyal medya sorumlusu Sofiya Mailova olmak üzere tüm gönüllü arkadaşlara ve programa katılan yetenekli misafir çocuklara, Özbekistan sanatçımızla beraber, Akdeniz Folklor Ekibine teşekkür ederiz.